| Panta_Cornel_1996 a întrebat:

Recent m-am gandit sa-mi cumpar o Honda cbr 125r 2008 dar nu stiu de unde as putea lua una noua. Am auzit ca la reprezentante sunt doar astea mai noi si nici nu vreau sa cumpar una la mana a 2-a. Daca stiti un loc de unde pot lua una noua va rog sa imi spuneti. Multumesc anticipat! :*

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ți ai răspuns singur... La reprezentanta

| Panta_Cornel_1996 explică (pentru suntserios):

Pai la reprezentanta am auzit ca sunt modelele din 2016 in sus

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce buget ai?

| Panta_Cornel_1996 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu conteaza bugetul. Vreau sa stiu doar o zona de unde as putea lua un Cbr 125r 2008 nou.