| geo9617 a întrebat:

Spuneti-mi si mie cat costa anul asta scoala de soferi?

Răspuns Câştigător
| VivianneMnt a răspuns:

Fisa medicala e in jur de 120 de lei
Legislatia 100 - 150 lei
Cazier 12 lei
aviz psihologic in jur de 60 de lei
si orele practice de condus sunt aproximativ 800 de lei, dar difera in functie de scoala.
+ taxele pe care le platesti la examen.

Pe mine m-a dus cam la 1200 ron

| geo9617 explică (pentru VivianneMnt):

La care scoala de soferi ai dat?

| VivianneMnt a răspuns (pentru geo9617):

O scoala din Ploiesti. Nu stiu exact numele, dar presupun ca nu cunosti oricum.

| geo9617 explică (pentru VivianneMnt):

Esti din Ploiesti, deci. Da-mi numele tau, ca vreau sa dau la facultate in Ploiesti. poate ne vedem happy P.S. Mersi pentru raspuns.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

300€ care se pot calcula la o luna si 10 zile de munca unui muncitor cu salariu redus

| 0rlando a răspuns:

Depinde de categorie, mașină, oraș și școală. Eu în București, pe Logan, am văzut cu 700 de lei.

| geo9617 explică (pentru 0rlando):

Pe masina mica, cam ca Loganul sau poate un Matiz. Eu sunt din Iasi, dar vreau sa stiu orientativ cati lei ar costa.

| TheLovelyGhost a răspuns:

In jur de 1000 lei eu atata dau

| catalin112 a răspuns:

Pe masina normala intre 650 -800 lei.
Funda?

| Giulykaa a răspuns:

In jur de 1000 de lei

| Racovita_Iuli_1994 a răspuns:

Depinde de in ce oras... de obicei ajungi pe la 1000 lei cu tot