| AnaSury a întrebat:

Buna TPU`winking
Urgent Urgent...
Am(tata) o masina Dacia Logan. E albastra. nu are aer conditionat nici deschidere si inchidere a masinii la cheie. stiti voi ce zic. Adica nu se deschide decat cu cheia cand o bagi in usawinking
Problema e urmatoarea.
Cheia a incuiat`o din greseala in portbagaj. Masina e incuiata. iar cheia de rezerva e in masina.
Cum sa deschidem masina? ca tata a zis ca nu vrea sa sparga geamul.
Exista si alta metoda?
URGENT!

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Da exista, o duci la un service ca sa ti-o deschida un mecanic sau la casa oficiala Dacia dar iti ia mai multi bani acolo.

6 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Daca nu ai rezolvat inca, trimite-mi pe privat o adresa de mail si il ajut sa o deschida, cu un minimum de scule si fara nicio paguba.

| rZv995 a răspuns:

Sparge geamul!

| kapaionutz a răspuns:

Nu trebuie sa spargi geamul omule!
Cauta pe youtube tehnici de a deschide geamul cu o rigla laughing

| Sofer a răspuns:

Spargi geamul de la sofer ca geamul e ieftin si iei cheia si o deschizi.

| SAID a răspuns:

Puteai lua cutitul sil foloseai ca cheia sa deschizi porbagajul mai buna si nu e de platit lol

| NaDeJa a răspuns:

Cel mai bine spargi geamul.adica nu stiu daca e cel mai bine, da nu cred ca ai pe unde altundeva...