| AnaSury a întrebat:

Buna TPU`winking
Urgent Urgent...
Am(tata) o masina Dacia Logan. E albastra. nu are aer conditionat nici deschidere si inchidere a masinii la cheie. stiti voi ce zic. Adica nu se deschide decat cu cheia cand o bagi in usawinking
Problema e urmatoarea.
Cheia a incuiat`o din greseala in portbagaj. Masina e incuiata. iar cheia de rezerva e in masina.
Cum sa deschidem masina? ca tata a zis ca nu vrea sa sparga geamul.
Exista si alta metoda?
URGENT!
[scuze de categoriewinking]

1 răspuns:
| baiatsmecher a răspuns:

Trage cu mainile de geam in jos...trebuie sa se deschida cam 1 cm(asa a mers la opelul lu' finu) iar apoi baga o sarba indoita la capat si prinzi "tambrusul" ala... apoi tragi