| xDanyxDany a întrebat:

vreau sa cumpar o drujba si nu stiu care dintre urmatoarele sa o aleg: husqvarna 350, sau stihl ms250, am vazut ca stihl are 2 segmenti iar husqvarna doar unul asta ma supara pentru ca sunt fan husqvarna, alta chestie care ma supara este faptul ca la stihl se gasesc mai greu piese si daca se gasesc sunt cam scumpe, ajutati-ma sa aleg intre astea doua una, este vreun dezavantaj daca husqvarna are doar un segment? as vrea pareri mai ales de la persoanele care detin una din aceste drujbe,.

1 răspuns:
| paulthegame a răspuns:

Personal am folosit si husqvarna si sthill si de 100 de ori imi place mai mult husqvarna orcie model, ce daca are numai un segment? e mai bine cu unu deoare ce iti ofera o turatie mult mai mare ca la stil