| trasten a întrebat:

va rog frumos sa ma ajutati, as dori sa-mi cumpar o drujba buna si as vrea sa aleg dintre STHIL SI HUSQVARNA, stie cineva care sunt mai mai bune? nemtesti sau rusesti?

4 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Unchiul meu are Husqvarna şi e foarte bună.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Husqvarna nu e ruseasca, e o firma din Suedia. Poti alege Partner, Jonsered cu piese foarte bune, toate trei fiind din Suedia.
Apoi mai era Dolmar dar nu stiu cine i-a preluat, apartineau de Makita de prin 90.
Sthil e overrated.
Mai sunt drujbele Oleo Mac (Efco) produse in SUA si It., astia dau o garantie de 5 ani.
Eu as alege Jonsered sau Husqvarna, e vorba de calitate si profesionalism in tot ceea ce produc.

| trasten explică (pentru anonim_4396):

Mersii de sfat happy, dar astept mai multe pareri.

| trasten explică:

Stihl, pardon happy