| Daiddy a întrebat:

Vreau sa fac scoala de soferi si nu stiu unde. Ii rog foarte frumos pe cei din Mioveni sau Pitesti sa imi dea o recomandare. Si un pret ar fi binevenit

Răspuns Câştigător
| vlad93fcv a răspuns:

Daca doresti iti pot lasa eu pe privat/email nr de tel al instructorului cu care am luat permisul. Este din Pitesti, masina este un Logan pe motorina. instructorul este foarte ok, explica extrem de bine. Scoala m-a dus undeva la 850 - 900 de lei daca imi aduc bine aminte!

| Daiddy explică (pentru vlad93fcv):

Chiar te rog. Imi lasi pe privat. Mersi frumos

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine te interesezi la neamuri ca ele stiu cel mai bine o scoala buna, mai intreaba ele si faci o comparatie.