| Sandor12921 a întrebat:

vreau sa imi schimb motto-ul la firma mea de transport marfa, stiu ca nu are prea mare importanta pentru ca in logistica nu e vorba asa mult de branding, dar vreau sa fie ceva mai original. DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
4 răspunsuri:
| alexandramaria78 a răspuns:

Buna! Si eu iti recomand sa apelezi la www.armeanu.ro Eu am colaborat cu ei si sunt o agentie serioasa si cu multa creativitate. Bafta!

| BogdanRoxanaDove a răspuns:

Buna,

Chiar daca suna a ceva mic "schimbarea motto" este ceva important.
Ajuta enorm firma in fata potentialilor clientili.

Eu am folosit firma de mai jos:
http://growwwise.com

Salutari,

| dummitrualex87 a răspuns:

Buna! Poti apela cu incredere la www.armeanu.ro Ofera servicii de calitate! Recomand!