| NaturalLl a întrebat:

Am in plan sa imi fac o firma de tiruri si nu prea stiu cum se procedeaza sa gasesc marfa sa transport cu camioanele. Cum se procedeaza, unde gasesc marfa?

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Ideal ar fi sa ajungi sa ai contracte cu diverse firme, dar pana atunci te poti inregistra pe diverse site-uri de profil gen
https://www.bursatransport.com/

| NaturalLl explică:

Cu cea mai mare placere, dar prima data sa cumpar 2-3 capuri tractor, cat despre remorci, sa cumpar prelata sau frigorifica? Pe ce se gaseste marfa de transportat (curse) mai repede din ele?