| Dany_Seby_1996 a întrebat:

Buna tururor am niste zgarieturi pe un golf 4 ciloare gri cum leas putea indeparta funda la cea mai buna rezolvare happy

Răspuns Câştigător
| Clujean25 a răspuns:

Depinde daca zgarietura e la suprafata(e zgariat doar lacul), sau e in profunzime. Daca e de suprafata le scoti usor folosind o pasta de polish usor abraziva, o laveta de microfibra si multa multa apa. Daca e in profunzime doar cu retus la tinichigiu/vopsitor.
Bafta!

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Daca e zgarietura superficiala, (mica fina) se rezolva cu un polish, te atentionez, du-te la cineva care stie sa faca un polish bun, sunt foarte multi care mai rau iti fac.
Daca e zgarietura profunda, ai putea incerca cu un marcker de corectie vopsea pe aceeasi culoare