| Denisa a întrebat:

Urmeaza majoratul meu si parintii au decis sa imi faca cadou o masina, de fapt banii de masina. Ce modele de masini stiti mai pentru... fete/eleve? Bugetul mi-e de 5000 de euro si vreau ca masina sa fie second. Noua imi voi cumpara cand voi sti conduce foarte >binehappy Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Domyno a răspuns:

Intra pe link-ul asta http://www.autovit.ro/....../index.php Aici ai toate masinile cu preturi intre 4500 Euro si 5000. Pentru o fata ar fi potrivit un Peugeot 206.
Fiind baiat eu imi luam asa ceva http://autovit.ro/opel-vectra-C14717995.html :)).

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu imi cumpar un peugeot 206winking cu 2000€winking

| emoboy a răspuns:

Nissan micra, peugeout 206, vw lupo, Corsa! Incepe cu un LUPO!

| Domyno a răspuns:

Mr. Cri, nu cred ca e o idee foarte buna! Indiferent de Mini Cooper, nu vei gasi unul pana in 5000 Euro, pe autovit. Uite aici lista de masini Mini Cooper de pe site http://www.autovit.ro/....../index.php si cel mai ieftin e cel de 5799 Euro si plus ca nu e inmatriculat deci mai vine o groaza de bani de platit.

| Damian a răspuns:

Ford fiesta

| G0oLaN a răspuns:

Nu un golff 4! e cel mai bun! pentru femei si spatios si consuma putin! ala sport in 2 usi cu motor de 1.6...consuma putin! sau daca nu alla motor de 1. 9TDI cu I-u rosu consuma 6-7 la suta si nu bagi nici multi bani in ell ca piese si astea! e vreo 4 mii unu si cu aia o miie ii dai o vopsea sau niste genti calumea si iti va place cu SIGURANTA!

| Sofer a răspuns:

Golf 4 1.9 TDI e ideala pentru o fata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt baiat, iar ca masina de tipe as vedea potrivita un opel corsa. si ia-ti pe benzina, orice ar fi!

| SRB a răspuns:

Mini, Smart eu prefer un Mini Cooper si se incadreaza si in bugetul tau.
www.autovit.ro

| Laviii97 a răspuns:

Mustang sau shelby GT 500?

| PrInCo a răspuns:

Pentru tine ar fi bine un Smart sau un Audi A4 rosu sau roz.