| anonim_4396 a întrebat:

Buna ziua
Am nevoie de un bandou pentru un polo 6n2 din 2000 si nu gasesc la dezmembrari; vor sa vanda toata usa
Daca cumpar un bandou de la un Golf 4 sunt la fel?

4 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu e la fel.
Cumpara de la piese auto noi. Mergi in magazinele apropiate, sau vezi pe internet:
www.autokarma.ro
www.unix.ro

| xerxes1 a răspuns:

Cumpara-l nou.
O sa ai surpriza sa vezi ca este mai ieftin decat la dezmembrari.

| Alinnnnnnnnnnn a răspuns (pentru xerxes1):

M-am dus si la magazin ma costa 140 de lei ca cica il aduce din Germania
Nu prea sunt dispus sa dau atatia bani pe un asa ceva de aceea am intrebat daca pot pune de golf 4
Multumesc

| xerxes1 a răspuns (pentru Alinnnnnnnnnnn):

Incearca la mai multe magazine, au furnizori diferiti si adaosuri diferite.

Ca idee, dar l-am vazut si mai ieftin.
https://translate.google.ro/....../translate