| fabyy1998 a întrebat:

Am o drujba chinezeasca cumparata de 3 zile, am taiat cu ea 5t de lemne si nu isi mai face ungerea la alant, rezervoru de ulei se goleste dar uleiul se scurge pe la ambreiaji nu ajunge pe lama, canalul de curge uleiul e curat, ce ar putea fi?

Răspuns Câştigător
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Poate s-a slabit ceva, o garnitura, daca desfaci gasesti hiba -
https://www.youtube.com/watch?v=YvOqN4zPDmc

3 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

A sarait un furtunas, dar daca o desfaci tu sa nu pierzi garantia. Du-te la service de garantie.

| fabyy1998 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu are garantie e cumparata din piata, pornita la fata locului iti place cum merge o iei daca nu, nu o iei

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru fabyy1998):

Poate s-a slabit ceva, o garnitura, daca desfaci gasesti hiba -
https://www.youtube.com/watch?v=YvOqN4zPDmc

| PaulCc a răspuns:

Daca ai taiat 5 t lemne, si-a cam trait viata, glumesc, oricum sunt de unica folosinta, verifica furtunele sau vezi sa nu fie crapat rezervorul