| valyncu a întrebat:

Buna ziua am o problema la un bmw 316 i. intr-o zi am vrut sa dau geamul jos si o bucata a pocnit ceva acolo am desfacut portiera si am vazut ca maraua e in regula dar sunt acolo niste picioare care percuteaza adica care ridica geamul si am vazut ca s-au indoit alea si nu stiu ce sa fac ca am incercat sa la indrept dar tot imi ridica geanu pe la jumatate geamul si pocneste si nici nu l-o ridicat pe rama il ridica drept. Ea a mai facut o data problema asta da atunci s-a rezolvat. Cer o parere sa vad oare ce trebuie sa fac ce sa schimb oare la ea? macaraua nu cred happy ca ea merge doar picioarele alea is cu probleme.si alea is capsate in usa
oare cat ma costa la ea?
si ce trebuie schimbat la ea?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cat te va costa dar dupa cum scrii, nu am nici o indoiala ca ai BMW.