| GT_BéTó_2000 a întrebat:

Bună Ziua. Am si eu o întrebare în legătură cu un Motocross HONDA 125cm3 2Timpi. L-am spălat si când să îl porneac nu îmi mai pornea, fişa de bujie îmi dă scânteie. Compresie am. Până să îl spăl i-am dat 1peda si a pornit la sfert... după ce l-am spălat nu a mai vrut să pornească.

DAU FUNDĂ LA CE-L MAI BUN RĂSPUNS!

1 răspuns:
| DaniTDCI a răspuns:

Si eu am patit la piaggio si, m-am dus prin be; t icu el si nu stiu cum a intrat apa la bobina, poate o sa zici "ce legatura are piaggio-ul tau cu Honda al meu?"ti-a intrat apa la bobina, eu i-am scos bobina si am bagat o carpa acolo si am sters-o, succes