| Alynush95 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cunoscatori.
Am rupt cheia in butuc la un daewoo cielo,usa a ramas si este in continuare inchisa. Poate sa-mi spuna cineva cum pot scoate cheia rupta din butuc sau prima data cum pot desface usa, in asa fel pot umbla cu usurinta la usa. Multumesc

2 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Iei capatul celalalt de cheie si pui lipici pe el si il bagi in gaura sa atinga celalalt capat. sau poti incerca cu un forceps daca ai de ce apuca. sau cu un magnet puternic :/

| AlexSamp32 a răspuns:

Salut! Incearca sa scoti cheia cu o surubelnita...Sau uita-te la video asta :
https://www.youtube.com/watch?v=5YJzpaz0tmw