| Larisa1200 a întrebat:

Buna TPU mi s-a rupt cheia in usa iar o parte a ramas inauntru si una la mine in mana si nu pot sa o mai scot ce trebuie sa fac se mai poate scoate sau trebuie schimbata toata iala? fundita male multumesc anticipat

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu multa rabdare si pricepere, se poate scoate.Cred ca stii deja ca nu poti schimba butuc sau yala, ce ai, fara a rezolva problema sau prin gaurire.Mi-ar placea sa te ajut fara sa strici nimic, asta ar insemna sa vin personal.

Răspuns utilizator avertizat