| anonim_4396 a întrebat:

Va rog sa-mi raspundeti urgent la intrebare.Astazi cand am venit de la scoala am deschis usa dar cheia a ramas in usa, si am tot rasucito pana am rupt-o.Cum asi putea s-o scot din butuc? Si mentionez ca era singura cheie si nici nu e un adult in casa...am si 12 ani.

Răspuns Câştigător
| giovannutzu a răspuns:

Cheia nu mai poti sa o scoti din butuc, asa ca, chiar daca era singura cheie tot trebuie sa schimbi butucul.incuie si tu usa altcumva sau incearca sa pui ceva in fata usii.astept funda