| Andrei9887andy a întrebat:

Bună ziua! Am un vw bora și as dori sa ii fac conversie la geamuri electrice, merita și cât ar costa?

5 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Mai ieftin ai ieși dacă ai găsi uși cu totul gata inclus altfel te-ar costa cât nu face (adaptări, circuite, comutatoare...)

| relian a răspuns:

Tu intrebi pe aici daca merita? Du-te cauta usi cu totul, deci usi din exact acelasi an, dar care sa fie electrice, daca au si culoarea la masina ta e si mai bun.
Intrebi cit costa toate usile, sau cate are respectivu si aia e tot, de instalat le poti instala tu, e simplu.
Problema este daca masina ta are cablu care duce in usa ca si la cele cu geamuri electrice.
Poti sa verifici inaintea de a cumpara, te uiti la mufa de la usa ta, apoi la ala de unde cumperi.

Nu merita sa cumperi doara motoru, macaraua, butoane, e mai bine toata usa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iar a uitat sa își ia pastilele la ora 18 profesorul universitar : amandina.

| AmandinaDragan a răspuns:

Brilianta idee! Poti sa o faci decapotabila. Vei fi primul roman cu Bora decapotabila.

| EmiDamian a răspuns:

Salut! Daca dorești să păstrezi mașina pentru câțiva ani buni,da,merită! In cazul în care, ai vrea sa o schimbi în următoarele luni, următorul an, nu, nu merita!
Prețul depinde, de zona în care te afli, depinde la cine mergi sa faci această modificare!
Toate cele bune!