| Craciun_Ovidiu_1994 a întrebat:

as vrea sa stiu si eu dupa ce am dat sala si am luat-o. cand primesc acea foaie cu cele 3 poze care ti le face in timpul examenului si cu rezultatele. si cu ce ma ajuta foaia respectiva. eu am dat azi sala si in afara de o foaie pe care scrie doar data examenului nu am primit nimic

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nici nu trebuie sa primesti altceva.
Pozele din timpul testului teoretic se fac pentru ca examinatorii sa dovedeasca, la un eventual control ierarhic, corectitudinea testului, respectiv ca tu esti persoana inscrisa la test (nu ai fost inlocuit de altcineva) si ca nu ai fost ajutat la test.

1 răspuns:
| OldSoul a răspuns:

Acea foia o vei primi dupa ce sustii traseul.