| CPR a întrebat:

daca exista posesori sau fosti posesori de BMW 116i (motorizarea 1600 cmc de 116 CP) as avea cateva intrebari pentru ei:
1.Ati intampinat probleme la aceasta motorizare? (va rog sa specificati care au fost)
2.Ce consum are aceasta motorizare, urban/extraurban? (m-ar ajuta daca ati specifica si orasul la consumul urban)
Va multumesc!

1 răspuns:
| Alex007xD a răspuns:

Ajungi pe la 6 sau 7 litri cu ea, si de probleme, nu pot sa spun multe... motoarele sunt foarte bune.