| yonutz63991 a întrebat:

Telefonul Htc Desire Hd este bun?
Posesori acestui telefon sa imi comunice daca au intampinat probleme.

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Este destul de bun, poate scump, dar depinde d eund eil iei. Fa un efort pana la un LG 2x sau evo 3d ca meritawinking.

| Vikuuus a răspuns:

Orice HTC este un telefon bun, cei care produc aceste smartphonuri nu isi bat joc de munca lor si le dau la un pret perfect fiind mai performante si mult mai ieftine decat iphonurile alea, nu are probleme, este un telefon bun, daca inca nu l-ai cumparat iti recomand sa cauti HTC EVO 3D este un telefon superb, singura problema la HTC-uri din cate am vazut e ca se cam duce bateria cam repede daca il butonezi multi