| MihaiRaul96 a întrebat:

ieri am susținut sala pentru permisul auto, am luat cu 25, însă, cand am intrat in sala cu, calculatoarele, m-am pus pe scaun și dupa 3 minute a intrat cineva in sala din nou, m-am uitat sa văd cine, mi-am întors capul in stânga mea timp de 3-4 secunde si dupa am stat nemișcat pana la final, am fost programat si la oraș in Decembrie, exista riscul sa se considere acest lucru copiat?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Daca s-ar fi considerat copiat, desi nu se poate, ai fi fost scos din examen si raspunsurile tale anulate, fiind declarat respins.
Daca ai fost admis ai luat examenul si nu va fi anulat.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Wow, da panicat esti. Crezi ca o sa te caute careva acasa sa iti anuleze examenul?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Niciodata, cu examen pe calculator imposibil de copiat.

| Flo193 a răspuns:

Nu are nimic. daca era cazul te elimina atunci din examen, stai linistit si bafta la oras.winking happy