| Alex212120 a întrebat:

Bună ziua! În data de 18.12 am fost admis la traseu, mi s-a zis admis și greșelile, nu am primit foaia de la examinator și încă aștept după permis ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu ar trebui sa faci nimic, doar sa astepti sosirea permisului auto, ca fara el nu poti sofa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Teoretic ai prins o perioadă cu multe zile libere... Ar trebui sa mai aștepți și cam atat

| GabiDumitrescu a răspuns:

Sa mai astepti. Si sa bei o bere-doua ca meriti. Felicitari! P.S. Dupa aia gata cu berile inainte de urcatul la volan. Doar vodca, sa iti faci curaj!

| Dragobeta a răspuns:

Asteapta!
Abia ai timp sa te calmezi, sa nu pornesti imediat si in viteza sa arati prietenilor ce accident stii sa faci. Intre timp, pune mana DIN NOU pe carte si vezi ce-i cu greselile alea facute. Ce ar fi trebuit sa faci de fapt. Ca sa nu le repeti in trafic. Acolo se va lasa cu amenda, cu suspendarea permisului sau doamne fereste cu accident grav.