| Traian_Decebal_1976 a întrebat:

Cine vrea o decapotabila superba AUDI TT 2.0 TFSI, 200 CP, benzina (Roadster / Cabrio) din 2010? Stare perfecta, ca si noua, doar 1050 km parcursi, inmatriculata, toate taxele platite. Revizii anuale la Porsche Nord, toate actele in regula, primul proprietar, pret de factura 44.452 euro, pretul meu de vanzare 31.000 euro!

4 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Hai bateti coasa! Cine vrea sa isi cumpere masina la pretul de 31. 000euro sigur nu isi cumpara un SECOND-HAND.....Isi cumpara una noua! A ta deja ii la mana a doua si automat daca iti fac o estimare de pret mai mult de 23000euro nu iei bine inteles daca ii in stare buna! Auzi 1050km...laughing)si o roba are mai mult

| ombladon a răspuns:

Eu,ziua mea este pe 15 decembrie laughing

| IMC90 a răspuns:

Ceri mult, dupa 2 ani valoarea oricarei masini SH e la jumate fata de ce ai dat tu pe ea. Nu conteaza ca motorul este nou.
+ ca, desi nu recunosti, cel mai probabil e lovita, nimeni nu da o masina noua in perfecta stare.
Si, cel mai important, TPU nu este un site de vanzari/cumparari...

| rutanklan a răspuns:

Eu, da iti trebuie acum banii?