Întrebare recomandată | AlinaFoina a întrebat:

va rog sa imi spune-ti unde gasesc o agentie de inchirieri auto Bucuresti, pentru ca la ultima care am apelat a avut parte de servicii proaste si timp indelungat de asteptari. Va multumesc.

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai grija cu ele pentru ca poti avea probleme daca cineva iti zgarie masina trebuie sa platesti in plus, pentru daunele facute. Mai bine vorbeste cu o ruda sa iti lase masina si bagi tu carburant din banii tai.

| marianalecu a răspuns (pentru mgtow):

Si daca loveste sau zgarie masina de la o ruda ce face? E totuna. Tot plateste in ambele cazuri franciza la casco.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti incerca si www.mgf-rent-a-car.ro.
Au livrare gratuita la aeroport si in Bucuresti. Preturile si masinile sunt ok.

| Sanziana88 a răspuns:

Am folosit si recomand www.ascar.ro

| dyermaker a răspuns:

Poti sa incerci aici: http://www.inchirieriauto.com/
Dai un telefon si vezi daca sunt seriosi si iti convin tarifele si conditiile de inchiriere. Poate fac si reduceri :P

| paraschivrazvan25 a răspuns:

Http://www.rent-a-car-otopeni.ro/ eu am luat masini de la ei de fiecare data cand am venit in tara, mi se par foarte seriosi.

| icemangcm a răspuns:

Pentru inchirieri auto in Bucuresti poti incerca si: https://www.mgf-rent-a-car.ro/
Au livrare gratuita in Bucuresti si la Aeroport.
Masini bune si preturi OK.

| marianalecu a răspuns:

La Carpro ai incercat? Au cam cele mai ieftine masini, gen depinde si de perioada dar Logan la 13 euro la altii nu prea am mai vazut, si e si mai mica garantia https://www.carpro.ro/dacia-logan

| georgescucatalin85 a răspuns:

Salut, stiu ca e greu sa gasesti o agentie de inchirieri auto serioasa. Multe dintre ele ofera servicii proaste, comisione ascunse si pot provoca si alte neplaceri. Eu am patit-o de foarte multe ori si am ajuns in niste situatii foarte penibile din cauza termenilor specificati in contractul de inchiriere. Cred ca am incercat cam 10 agenti de inchirieri masini pana am gasit una serioasa care mi-a oferit servicii de calitate, transparente la preturi foarte mici si avantajoase, oferindu-mi suport pe toata perioada inchirieri masini. Agentia am gasit-o dupa lungi cautari pe site-uri specializate, si la inceput am crezut ca sunt la fel ca celelalte. Insa nu a fost asa, inca de la inceput cand am sunat si am discutat cu cei de acolo mi-au explicat toate conditiile si termenii de inchiriere. De atunci apelez la serviciile lor si sunt foarte multumit. Agentia o poti gasi pe http://www.rentacar01.ro/. Bafta