| MihaelaGh a întrebat:

Caut servicii de inchirieri auto Timisoara aeroport, va rog sa-mi recomandati o firma serioasa.

8 răspunsuri:
| Sanziana88 a răspuns:

Poti discuta cu cei de la www.ascar.ro, cu toate ca nu au ei in Timisoara, cu siguranta au parteneri de incredere si acolo.

| alinaadina a răspuns:

Pot sa iti recomand firma http://www.agarcompany.com
am inchiriat mai multe masini la ei

| ManiacK0607 a răspuns:

FAST RENT CAR vă oferă posibilitatea de a închiria o mașină care să răspundă nevoilor dumneavoastră la preturi avantajoase.
De-asemenea putem asigura livrarea autoturismului la aeroport.

SKODA OCTAVIA- automată
1-5 zile 120 Ron/zi
6-14 zile 110 Ron/zi
15-21zile 100 Ron/zi
Peste 21 zile 90 ROn/ zi

RENAULT MEGANE -manuală
1-5 zile 110 Ron/ zi
6-14 zile 100 Ron/zi
Peste 14 zile 90 Ron/ zi

VOLKSWAGEN POLO -manuală
1-5 zile 110 Ron
6-14 zile 100 Ron
Peste 14 zile 90 Ron
Puteti face o rezervare la numărul :0752992992

https://goo.gl/maps/LcbdsZLVTrJ2
http://www.fastrentcarbuzau.ro/

| fojafi2334 a răspuns:

Salut! Optez pentru serviciile de transfer aeroport AtoB. Acest angajament față de profesionalism nu se oprește doar la personal, ci se extinde și la vehiculele în sine, menținute la cele mai înalte standarde pentru a oferi călătorilor o experiență luxoasă și confortabilă. La AtoB Cyprus Airport Transfers and Taxi https://atobtransfer.com/cyprus/, înțelegem că călătoriile ar trebui să fie plăcute și relaxante, iar vehiculele noastre sunt concepute să îmbunătățească experiența generală de călătorie.

| CristinaPopescu a răspuns:

Sixt Rent a Car are birou in Aeroportul din Timisoara. Este o firma internationala, prezenta in toata lumea. E drept ca este mai cunoscuta in afara tarii. Insa, daca cauti servicii de calitate la preturi avantajoase, cred ca Sixt este compania de care ai nevoie.

| Macchina_Mia_1983 a răspuns:

Am inchiriat o masina de la"West Rent a Car" cu ocazia unei vacante petrecute in Romania si am constatat cu placere ca inca exista firme serioase in tara noastra! O recomand cu incredere tuturor!

| Macchina_Mia_1983 a răspuns:

Cauti inchirieri masini in Aeroportul din Timisoara?

Economiseste timp in cautarea unei oferte de inchirieri masini in Timisoara Aeroport, Traian Vuia (TSR). Apeland la serviciile noastre, vei avea sansa de a obtine cel mai bun pret de inchirieri auto de la firmele rent a car in Aeroportul Timisoara.

Rezerva acum o masina online
http://miamacchina.com/inchirieri-masini/timisoara-aeroport

| WestRentaCar a răspuns:

Recomand West Rent a Car Timisoara pentru serviciile de inchirieri auto excelente de nivel european.