| Manea_Razvan_1999_rWCu a întrebat:

Voiam sa va intreb in primul rand pentru a inscrie o masina mai veche de 30 de ani in Retromobil trebuie sa platesti o taxa de 100 de euro sau 400 de euro? Si daca o inscrii in Retromobil inainte de a plati taxa de inmatriculare care ar fi la o Dacia 1300 vreo 2000 de lei esti scutit de ea sau se mai micsoreaza taxa? Ca pe site-ul celor de la Retromobil este mentionat faptul ca inscrierea se face mai special, dar cum adica mai special? Multumesc mult anticipat.

1 răspuns:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Poti sa ai tu o masina din 1914 si sa fie cum n-a vazut lumea, aia de la Retromobil sunt niste spagari.