| BlackEdy a întrebat:

Cam care este cea mai buna marca de scutere...adica ma intereseaza una buna si nici foarte scumpa..cam ce imi recomandati?

6 răspunsuri:
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Aprilia.

| Anonim0100 a răspuns:

Salut eu am acest scuter de 4 ani fara nici o schimbare fara nici o defectare merge struna si acum de 4 ani wow am dat pe el 30 de mil fara limitator atinge peste 80 km/h acum tu decizi! daca vrei sa lasi funda ok! multa bafta

| madalina2222 a răspuns:

Yamaha.

| sellyz a răspuns:

Yamaha happy

| KooSs a răspuns:

Iti recomand firmele aprilia sau piaggio sau yamaha, mbk.astea sunt marci bune la care intretinerea e ieftina. faci cum vrei tu. funda?

| mosw a răspuns:

Eu zic Yamaha sunt cele mai bune pret-calitate