| anonim_4396 a întrebat:

Cand vor fi puse in vanzare dacia Duster si in Romania?

5 răspunsuri:
regis
| regis a răspuns:

Dacia Duster este un prototip, iar prototipurile foarte rar ajung sa intre in productie. In cazurile cand totusi se intampla asta lipsesc exact detaliile prin care prototipul s-a facut remarcat.
Ceea ce se va lansa in productie in 2010 va fi un SUV care chiar daca va prelua numele prototipului sigur nu va avea foarte multe in comun cu acesta. Zvonurile spun ca se va repeta povestea Sandero, iar viitorul SUV Dacia va prelua modelul Kanjara, atat ca infatisare cat si ca denumire.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Dacia Duster va fi lansata in fabrcatie in anul 2010.

| sorin a răspuns:

Nu cred, ca s-a anuntat ceva de vanzare inca.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Noaptea cand dormi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar modelul de serie va arata ca modelul prezentat la geneva!?