| gamershell a întrebat:

Cat costa o dacia duster?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

WWW.Dacia.Ro

de la
11250 EUR
toate taxele incluse

3 răspunsuri:
| NemNUZ a răspuns:

Pai daca ii pui motor de ferrari si roti de lamborghini aproximativ 200.000 euro happy

| Dianna21 a răspuns:

Nu cred ca vei gasi raspunsul bun pe aici laughing. cel mai usor intri pe site-ul Dacia, frumusel laughing. si gasesti acolo tot felul de oferte :p.

| Mihai_3790 a răspuns:

Frate uite cum sta treba : ei spun ca e full option la 15 mii de euro dar de fapt nu ai ESP (rotile trag diferit intro curba pentru o stabilitate mai mare in viraj) si nici scaune de piele... Ideea e ca astea le primesti la 18 mii da scaunele nu sunt 100%piele. Sfatul meu la 18 mii iei un x3 la sh da iesi mult Mai bine