| RAY a întrebat:

Care a fost viteza maxima cu care ai condus vreodata? Sincer

Va prezint si un video https://www.youtube.com/watch?v=6nF3GswrX_4

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

220 - 235 km/h stai asa sa nu uit de catalingti laughing ala e speriat de mine sa nu.l scot in sant cu tiru. Un pusti iesit din comun care se da smart. Referitor la experienta e ca si cum mergi in ceva solid si simti asfaltul cum suna sub tine e misto + vantul care suiera lin.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ceva peste 200, nu stiu exact.
Desi conduc destul de agresiv, vitezele prea mari nu ma incanta.