| RAY a întrebat:

Ai consumat vreodata droguri? Sincer, si cum te-ai simtit?

https://www.youtube.com/watch?v=cktgj78v26g

6 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Mary am consumat si doar m-am imbatat mai tare ca si cum as fi fumat o tigara normala si am tras o data ceva pe nas la mare, eram energizat ca si cum as fi baut vreo 3 energizante laughing.

| RAY explică (pentru HadesSs):

Extasy?

| HadesSs a răspuns (pentru RAY):

Nu,era ceva adus de un prieten din Germania cum e tutunul, mentolat iti desfunda toate caile respiratorii si energie maxima cam atat laughing

| Morpheu a răspuns:

Https://m.youtube.com/watch?v=M_zE5RJLggI

Doar pastile.
Plin de o energie enervantă dacă nu o exteriorizez și deci îi dau drumul fizic. Vorbesc repede, mă mișc mult, mă supraapreciez, dezinhibat.