| andreeatobiy a întrebat:

Care are idurile de mess ale actorilor din iubiri secret? fundulloy

8 răspunsuri:
| Ditto a răspuns:

Nu e mare lucru daca ti le da sau nu. deoarece sunt foarte ocupati cu filmarilehappy...si chiar daca ar intra pe messenger nu prea ar comunica din cauza timpului sau a mai multor fani care vor sa vb cu ei asa cum vrei tu...

Crede-ma, chiar daca ai avea id-urile lor e ca si cum nu le-ai avea!
Stiu asta foarte bine...

Oricum e doar o opsesie pentru tine. poate pentru tine ei(actorii din Iubiri secrete) sunt cele mai deosebite persoane ai fii onorata sa vorbesti macar 2 secunde cu ei.dar.tu pentru ei ce esti? doar un alt fan din mii. esti un fiplu fantongue

Oricum nah poti si mai incerci sa cauti pe net dar ai crija ca sunt persoane care se dau drept ei(act. din serial)

| Ditto a răspuns (pentru Ditto):

Simplu*
grija*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!

Ei au filmărie acolo unde stă bunica mea și îi cunosc,am id-urile lui Alin Brancu(Radu) și toți în afară de Claudiu Tănase(Eugen), nu avem voie să dăm id-uri, îmi pare rău.

| denisabua a răspuns (pentru anonim_4396):

Draga uite ce e eu am vorbit cu radu personal uite si id meu sa vezi ca am si poze cu el si cu mine denn denny si radu a zis ca el nu are id el daca mai comunica comunica doar pe facebook uneori dar da ceilalti au asa ca nu va mai dati mari ca aveti id lor si daca le aveti ce tinetile pentru voi asa pot sa ma laud si eu ca am id lu lulu dar nu ma laud deci sa stiti ca Radu nu are id el comunica doar pe facebook

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Cauta pe google.

| andreeatobiy explică:

Adelinabubulina daca mileai da ti-as da funda asa ca pot sa fac rost de ee

| andreeatobiy explică:

Oricum il am a lu lili mi-a dat si camera deci...

| denisabua a răspuns:

Draga andreea daca o sa zica cineva ca are id lu Radu nu e adevarat deoarece eu am vb perosnal cu el si a zis ca nu are id uite fb meu Denn denny o sa vezi ca am si poze cu el eu stiu multe despre ei