| agentul007 a întrebat:

Care este cel mai bun site pentru chestionare auto? Sa aiba intrebarile la zi si sa fie aceleasi care se dau si la examen.

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Www.drpciv.ro (trebuie sa-ti faci cont, apoi iti apare in stanga "Simulare examen") Spre deosebire de e-drpciv.ro, simuleaza 100% examenul pe care il vei da, si poti face chestionare nelimitat.

6 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Cand am dat eu de permis, site-ul oficial drpciv, avea 2 sau 3 intrebari neactualizate, si faceam pe e-drpciv.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Www.drpciv.ro e siteul oficial

| Sofer a răspuns:

Eu faceam inainte de pe pdc.ro dar acum fac de pe e.drpciv.ro

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Www.drpciv.ro si merge doar pe internet explorer

| NicoCom a răspuns:

Chestionare auto identice cu cele de la examen --->>>https://goo.gl/yvCGkw