| iuliaoprea a întrebat:

Cine imi poate spune care este site-ul cu chestionare auto cele mai apropiate de cele de la examen? Sau daca stiti exact toaate intrebarile care se pot da la examenul auto... Mersi:*

Răspuns Câştigător
| Deeaa9 a răspuns:

Buna!
Incearca pe www.drpciv.ro. Bafta!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Pentru a raspunde la intrebarea ta ar trebui sa stim toate chestionarele auto posibile(mai ales acum cand se da examenul pe calculator) si apoi sa le comparam cu cele care apar pe diferitele site-uri, ceea ce nu cred ca ar putea face cineva, poate doar unul care nu are ce face cativa ani. Invata bine regulile de circulatie si celelalte elemente ce se cer la examen si sigur o sa reusesti. Doar pentru a te verifica apeleaza la rezolvarea chestionarelor. Succes si numai bine!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da www.drpciv.ro st cele mai posibile dar nu le prea merge siteu'...