| Num3Ascuns a întrebat:

Care masina din urmatoarele este cea mai "finutza"(sa se conduca usor, confort, performanta):VW golf, Opel Astra, Renault clio, megane, Seat Leon, Peugeot 308, Citroen c3, c4, Skoda fabia? Dau fundita celui care mi le clasifica. EX:locul1; locul2 etc, si cateva mici detalii.

Răspuns Câştigător
| xxx_3788 a răspuns:

(RenaulT Piese scumpe). trebuie sa te gandesti in primul rand la intretinerea masinii! eu am un VW si sunt multumit de el

Daca ar fi sa fac un top : 1. opel 2. vw 3.fiat 4.peugeot 5.skoda 6.Citroen 7.Seat 8. Renault!

9 răspunsuri:
| ALEx_7862 a răspuns:

Din lista pe care o ai le-ai cam ales bine numai ca renault mutal in locul skodei.in rest le-ai asezat bine dar mai pune si un fiat(punto, stilo, albea)

| adryano_3550 a răspuns:

Topul este 1wv, 2opel, 3skoda(are motor wv), 4seat(tot motor wv), 4fiat, 5renault, 6pejo, 7citroen

| Brotacelu a răspuns:

1. Opel
2. VW
3 C3
4.Seat
si restul
ultimele sunt renault-urile

| xuanbou a răspuns:

@golf nu e tot una cu fabia, polo poate da. happy

| AlexBitza a răspuns:

Loc 1 Renault megane (o masina frumoasa plus ca daca are are motor pe motorina conusma foarte putin si nu este scumpa, si este foarte manevrabila dar nu e prea buna pe drum de tara e putin cam joasa dar merge.)loc 2 vw golf (este o masina manevrabila dar costa mia mult decta renault si in plus e mai urata dupa parerea mea)... celelalte sunt cam al fel dar ultimul loc il ocupa opel (o masina nu prea frumoasa nici manevrabila si in plus nu e nici foarte rezistenta

| sergiupet a răspuns:

Vw golf ii tot una cu skida fabia exact acelasi motor au si zic ca astea is cele mai bune din lista ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. opel 2. vw 3.seat 4.peugeot 5.skoda 6789 10. Renault!

| Blue Eyes a răspuns:

Am un renault clio sincer motorul e silentios si consuma foarte putin o manevrezi cu usurinta si e si incapatoare

| Ova87 a răspuns:

Ceau am avut unvw si acum am opel astra nu o sa mai fac prostia sa cumpar opel cred ca daca eu le-asi clasifica ar fi vw golf. seat leon. citroen c3 c4. opel astra si renaultu la coada cu dacia
scuze daca team dezamagit