| Num3Ascuns a întrebat:

Care masina este cea mai luxoasa si usor manevrabila, scumpa dar una tot luxoasa si usor de condus, ieftina?

6 răspunsuri:
| Radu15 a răspuns:

Un audi a4 cred ca ar fi bun sau daca ai un buget mai mare un audi a6 sunt luxoase si totusi mai acceptabile la pret

| AlexBitza a răspuns:

Hmm o masina scumpa si construita bine, desigur sunt marcile consacrate ca B M W sau Mercedes, dar sunt scumpe. daca vrei ceva mia ieftin si bun cred ca renault megane e foarte bun. si acesibil la pret o culoare potrivita si. e perfecta

| jocnecurat a răspuns:

Cat se scumpa? Eu zic ori ce Lexus, Toyota Camry2009-2011.

| Cromasston a răspuns:

Lexsus sau Jaguar SH, dar si audi si BMW

| xuanbou a răspuns:

BMW - daca vrei avion, Mercedes - daca vrei confort, Audi - incearca sa le aiba pe ambele dar nu i-a reusit niciuna.