| anonim_4396 a întrebat:

Care masina este mai buna la agatat gagici?

Răspuns Câştigător
| white02 a răspuns:

BMW... aia e cea mai buna happy. de obicei cand iti cumperi BMW nou de obicei vine din fabrica cu blonda pe scaunu din dreapta

12 răspunsuri:
| RB26DETT a răspuns:

Toti cu BMW, altcineva cu macaraua, ce-i drept acela a fost cel mai tare raspuns posibil laughing sa agati gagici? adica fete ce iti vor goli buzunarul si cand ti-l vor vedea gol iti vor lua masina si vor pleca laughing viata oricarui posesor tanar de bmw

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Aia ingrijita, personalizata cu gust, si cu care nu umbla si taticu sau mamica. Degeaba ai BMW daca e cu volan pe dreapta, numerele sunt pe TX si arata de parca a cazut de pe platforma... Si un logan cu suspensie sport si ingrijit poate atrage privirile domnisoarelor, asta bineinteles daca cel de la volan e si el atragator, altfel se uita doar tarancile.

| Sofer a răspuns:

Da frate la gagici le place bmw? Dar de unde scoti tu atatia bani pentru un bmw din 2003 sau bmw 318 d din 2011? laughing
Deci frate tot dacia laughing) pui radio SU si toate gagicile curg la tine.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns (pentru Sofer):

Dacia 1310 ruginita, cu parbrizu crapat toba sparta si subwoofer in portbagaj.

| Sofer a răspuns (pentru IzvorulDeIntelepciune):

Da e foarte tare.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Un BMW fa!

| Maioru a răspuns:

Daca esti tanar si ai buzunarul gros, o masina sport decapotabila cum ar fi un Maseratti, Lamborghini

| pufuletziii a răspuns:

O Dacia 1300. Mai ales daca pornesti si Radio SU, mama, mama ce vin gagicile!laughing))

| هوراس a răspuns:

O Dacie 1300 cu roți de Monster Truck, Spoiler, Nitro, și Radio Zu în mașină, toate fetele o să curgă la tine. dacă te duci cu BMW, Ferrari, Lamborghini, Porsche, orice altă firmă de asta "cool" nu te bagă nimeni în seamă happy

| LucianStroe a răspuns:

Trabant Hycomat.

| BogdanFRD a răspuns:

Http://www.sasforks.com/......%20(3).JPG - Asta merge sa le agati, da fi atent sa nu le omori.

| Irise a răspuns:

Pf. Bugatti