| andrei_3917 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi. ma duc intr-un sat vecin ca prietenii mei pentru a ne gasi o prietena, problema este ca nu cunoastem pe nimeni decat un var de al meu, cum sa fac sa abordez gagici, ce sa le zic, cum sa intru in vorba ca ele, inca n-am masina cum au altii ca am observat cand ai masina gata ai si agatat, cum sa fac ca ma duc de cateva zile si doar am vazut asa fete dar nu stiu cum sa facem. va rog am nevoie de idei

2 răspunsuri:
| Tufuu24 a răspuns:

Bunahappy. In primul rand. Care-i faza cu masina. agati gagici mai multelaughing. Doamnee deci avti un cap. Varul tau este cheia universului. Mergi cu el vorbesti. Nu te bagi in seama cu "Ce faci papusa" ca e chiar penal. Unor fete chiar poate nu le place chestia asta. Vorbesti cu ele frumos gen "Buna. Uite as putea sta si eu aici" sau ceva de genu asta daca esti intr-o disco, incearca sa fii cat mai diplomat. Uite de exemplu faza cu masina mi-e mi se pare bullshit(tampenie) pentru ca nu esti mai inteligent daca ai masina. si faci faze de cocabig grin. Parerea mea. Na. acum sper ca te-am ajutat. XOXO.

Tuff.

| Vali_3837 a răspuns:

Tragi aier in pipt, si te duci pur si simplu la ea/ele, le spui "Buna", apoi le intrebi daca vor sa se plimbe thinking sau... gasesti tu ceva, mai greu e cu inceputu big grin adica, de ce sa te chinui atat cu "Domnisoara sunteti libera in seara asta" sau tampeni din astea, sa rada fetele, cand poti sa te duci la ele pur si simplu cu cureaj laughing.
Succes big grin