| chiftelutacrocanta a întrebat:

Care e cea mai noua tehnica de agatat gagici?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pe fb. Deja e clar.

12 răspunsuri:
| LoveSleep a răspuns:

Seria 7 cred.

| Oana92 a răspuns:

Gramatica! Un tip care stie sa scrie si sa vorbeasca corect are din star o sansa in plus. Bine, vorbesc de fetele cu ceva in cap.
Pe restul tutelor se cuceresti si cu o punga de seminte, nu are sens sa te stresezi prea multwinking

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pur si simplu te duci la o fata si vorbesti cu ea.

| Tinna666 a răspuns:

Indiferenta.mereu o fata o sa fie atrasa de baiatul indiferent care nu arata ca e topit dupa ea si care o face sa lupte pentru a obtine un zambet si atentie din partea lui

| Nitunitu a răspuns:

Lanseta!

Undita e invechita...

| immortalfaith a răspuns:

Hei, puicuto. te scot la un trompi cu paiul?

| Maios a răspuns:

Îi pui putin praf de coarne de radasca in bautura si fata e a ta.La propriu o sa vrea sa faceti ce vrei tu. Faza merge 100%. Propria experienta.

| GoldenKing a răspuns:

Dupa legea cu fumatul, ceva de genu:"Vii la mine sa fumam o tigara?"

| fornea a răspuns:

Fata te scot la un stiulete?

| Alexandra_Maria_1994 a răspuns:

El:Ma vezi?
Eabig grina
El:Te vad?
Eabig grina
El:Ne vedem?
Eabig grina
El:Maine seara