| Alex95CJ a întrebat:

Care știe cum dau puntea spate jos la un BMW e30, am desfăcut toate suruburile puntea nu se mai tine in nici un surub, dar parca are niște tampoane pe capete care vin in caroserie sub bancheta, iar de acolo nu cedează nici cum

2 răspunsuri:
| smaranta a răspuns:

Du-te la service cu ea prietene big grin inainte sa-ti prinzi urechle pe acolo, Ha ha, romanul priceput la toate big grin

| Alex95CJ explică:

Ba fra taci dracu daca nu sti masina este de piese nu circula nimeni cu ea