| anonim_4396 a întrebat:

! Casey Stoner, Campion MotoGP 2011. Sunteti de acord cu mine? big grin

Răspuns Câştigător
| FurtunaDiesel a răspuns:

Casey Stoner intr-adevar este intr-o forma foarte buna si s-a distantat considerabil in clasament dar sa nu uitam debutul lui Lorenzo. Pe Stoner il ajuta si echipa, si motocicleta dar totusi Lorenzo a demonstrat la inceputul sezonului ca poate mult mai mult daca va aduceti aminte de primele circuite din sezon. Si eu mizez tot pe Stoner dar nimic nu poate fi sigur, se pot intampla multe, poate Lorenzo sa traga mult mai tare si sa il demoralizeze pe Stoner apoi sa castige cum se intampla de multe ori cu Stoner daca pierde intr-un mod mai umilitor incepe sa scada in performante cum am mai vazut pana acum, posibil sa isi iasa din forma, nu dureaza mai mult de 3 zile, posibil sa se accidenteze Doamne fereste si sa nu mai poata continua cateva saptamani sau tot sezonul, posibil sa fie ca in `91 daca va aduceti aminte sa fie descalificat... nu stii ce se poate intampla desii daca totul decurge ca acum si eu mizez pe Stoner campion!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rebeca, fii realista big grin

| Rebeca_5235 a răspuns:

No-way sa tin cu un pilot Honda...

Go Lorenzo!
Ma bucur sa mai vad fani MotoGP

| anna1988 a răspuns:

Nu! Cel mai bun este Rossi! Fara suparare!