| EuDOarSieu a întrebat:

Cat ar costa inmatricularea pentru un Volswagen Polo 1, 9 Disel an fabricatie 2001 euro 3? Funda, astept raspunsuri

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Florian20405 a răspuns:

Nu.Se cam stie dar asa si asa.Deci pentru polo 1.9 platesti 900 de euroi.Depinde de emisiile CO2 uita-te pe 4tuning calucluleaz-o bafta sa ai grija de vw sunt masin foarte bune!

| adrian1981 a răspuns:

Pana an martie nu se stie nimic concret cu noile taxe

| EuDOarSieu explică (pentru adrian1981):

Cu taxa veche cat ar ajunge?

| adrian1981 a răspuns (pentru EuDOarSieu):

Intra pe google si scrie calculator taxa auto 2012 si ai sa vezi depinde de co, mg nu-i asa mult dar stai si mai asteapta ca daca ai asa cum spu iei scade taxa la euro 2 si 1 si gasesti din 2000 cu euro2 si daca ieste trecuta de luna a 6 an brifu nou la noi tio trece din 2002, se spune ca cam prin antai martie se da verdictul