| DomGoe a întrebat:

Ati lua un Dacia Duster?

9 răspunsuri:
| FurtunaDiesel a răspuns:

Daca as vrea neaparat masina noua si suv as lua Duster ala 4x4 diesel, full pe la 20.000 aproape dar altfel in nici un caz!

regis
| regis a răspuns:

Nu, as alege Sandero Stepway full.

| mgtow a răspuns:

Nu, pentru ca are fata destul de naspa si nu e un 4x4 reusit. Sa stii ca spaniolii cumpara destule.

| MaxiValau a răspuns:

Nu. E SCUMPA pentru o dacie, si pentru ce ofera, chiar daca este 4WD (4x4). Si oricum, daca vrei 4WD dai multi mai multi bani decat pretul din cataog.Tie chiar iti convine sa dai pentru o masina (chiar dacie) 11. 000E, si asta fara nicio dotare? si se mai adauga si pretul pentru inmatriculare 3. 800lei (stiu asta din surse sigure) si impozitul care este mult mai mare ca la o berlina. Pana la urma, daca iti place, ia-ti-o.NU te lua dupa ce zic altii, sunt banii tai nu ai lor, iar tu vei merge cu masin anul ei! Daca nu vrei neaparat un jeep, uita-te si la renault fluence, care are muuuuuult mai multe dotari chiar daca e varianta cea mai ieftina, si arata si mai bine (parerea mea).

| darrio2007 a răspuns:

Da.Nu sunt scumpe.

| Shenn a răspuns:

No way

| eXtreme21 a răspuns:

Nu prea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacia = Daca ai cap ia-ti alta laughing

| Safire17 a răspuns:

Nu prea imi place acel gen de masina, deci nu mi'as lua, in plus ca la unele masini Dacia Duster piesele (daca se strica ceva la ea) costa destul de mult!