| Robert03122002 a întrebat:

Părere despre Dacia duster?

14 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu am nicio părere despre Dacia.

| gabicoo a răspuns:

Dacă Ai Cap Ia Alta=DACIA

| siriusblack98 a răspuns:

Nu face banii. E ca un măr frumos pe exterior dar mică și înghesuită pe interior cu plastice ieftine. Iar cu motorizarea de 1.5 ce dracu să faci? Aia e motorizare de SUV?! O glumă proastă. Barem dacă alegi varianta ce nu include tracțiune integrală e și mai useless mașina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Misto masina pentru offroad, drumuri mai forestiere, etc. Chiar arata bine. Pacat de calitatea slaba

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este ok.

| badpanda a răspuns:

Am mers cu a unui prieten vreo 4000 km superaccesoriata dar are canapele naspa si motorul de 1, 5 este cam mic.
Era 4x4 avea 48.000 km si totusi se auzea zgomotul de pinioane de la cutia de viteze, reductor etc la 100km /H, subtil dar se auzea.
La un tiguan 4x4 sau o skoda 4x4 nu se aud pinioanele inauntru nici dupa 500.000 km.

| KR0NSTADT a răspuns:

I-ar trebui un motor de 2.0, cel puțin. În rest, e O.K.

| InOrOut a răspuns:

Best car ever.

| xXVranceaXx a răspuns:

Varianta de Germania. The best.
Caută pe Google (în special pe Youtube) de diferența de calitate între România și Germania, o să-ți pui fața mohorâtă la ce lucruri vezi

| mgtow a răspuns (pentru xXVranceaXx):

Vrei sa zici ca are extrasuri masina fiind la fel mecanic la noi sau la aia. Alea folosite sant rulate cu multi km

| suntserios a răspuns (pentru xXVranceaXx):

Ne explici si noua cu ce difera cea pentru Germania?

| Cosimo11 a răspuns:

E ok...Dar mie imi place mai mult renault captur.

| Loser2020 a răspuns:

O mașină în regulă, dar care nu de ridica la nivelul firmelor mari de masini.

| suntserios a răspuns (pentru Loser2020):

Cam cu ce firme mari de masini ai comparat?