| Madalyna29 a întrebat:

Cat costa o Dacia Logan noua?happy

PS: Raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| beniamin1994 a răspuns:

Incepe de la 4000 de euro, dar este coaja adica nu ai nimic pe ea!
Si poate ajunge pana pe la 8000-8500 euro cu dotari!

| Madalyna29 explică (pentru beniamin1994):

Multumesc! Si pe la 5000 de euro, cam asa..sau 6000, cam ce dotari are?big grin

| onasis1961 a răspuns (pentru beniamin1994):

Argumentează! La 4000! De unde ai scos asemenea valori?

| beniamin1994 a răspuns (pentru onasis1961):

Du-te in pitesti si intereseaza exact la fabrica! anul trecut prin noiembrie a luat cineva un logan la fel ca Madalyn! l-a luat deoarece a zis ca este ieftin 4000 de euro! si dupa a zis mai pun aia, si aia si aia si un radio si abs cu e mai bun si niste airbag-uri si la dus cam la 7500 de euro! deci...

15 răspunsuri:
| IMC90 a răspuns:

Depinde ce dotari alegi sa-i pui. Personal, nu am gasit nicio motorizatre care sa ma avantajeze pe noul Logan. Astept sa vad in viitor ce se mai schimba.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Au site foloseste l cu incredere

http://www.dacia.ro/modele-si-preturi/noul-logan/

| Madalyna29 explică (pentru suntserios):

Am vazut site-ul...dar nu gasesc pretul exact pentru. Logan [NU cel nou]

| suntserios a răspuns (pentru Madalyna29):

Nu cred ca mai comercializeaza modelul vechi, doar ce mai au dealerii pe stoc. oricum pretul nu s-a schimbat. si scrie mare pe site pretul ca pleaca de la 6. 690E. Vrei alta confiuguratie, foloseste butonu de Configureaza acest vehicul si vei afla toate preturile

| AgathaRo a răspuns:

De la 7000 in sus depinde de dotari.

| DeidaraXR1 a răspuns:

7.500 euro. Cu dotari e mai scumpa.

| beniamin1994 a răspuns:

Nu conteaza tu alegi ce pui pe ea! tot ce se pune pe masina se plateste in afara de ceea ce e in fabrica! dar ti-as recomanda abs, esp! primele 2 lucruri abs e undeva la 800 de euro! funda?

| Cristinoi_Alin_1997 a răspuns:

Dacia logan 2 zisa si chilipirul anului 6690 de euro

| DegeteRapide a răspuns:

Buna,eu stiam ca pretul de inceput e de 4000 insa e goala goala si poate ajunge, full options pe la 9000.

| perfectsmile12345 a răspuns:

O ruda si-a cumparat un logan 105 cp 1.6 benzina in leasing (lizing)si e 8.000 de euro dar pe el il ajunge la vreo 10.000 de euro.

| dymyx a răspuns:

6 690 Euro