| adrian07geo a întrebat:

Cat costa o instalatie de gaz pe o masina Kia Rio de 1.3? (pret instalatie, montaj, de unde pot sa o cumpar)

Răspuns Câştigător
| covexrobu a răspuns:

Pai in jur de vreo 500 de euro costa o instalatie din aceasta. Cu montaj cu tot este pretul acesta. Nu stiu sa iti zic de unde poti sa iti procuri asa ceva dar stiu ca sunt service-uri specializate in asa ceva. Iti dau un sfat bun lasa gazul pentru altii nu merita sa iti pui gaz pe o masina pentru ca iti usuca motorul si o sa ai numai belele cu ea. Si stii ce merge pe gaz? iti zic eu ca tigaia ceaunul si aragazul merge pe gaz nu masina.

3 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Instalatia este undeva intre 12-15 milioane+montaj undeva la 20

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

2000 RON (montaj si tva incluse) instalatie gpl secvential euro 4 http://www.ultragaz.ro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pretul corect este la ultra gaz 20 de milioane...merge super!