| EmilTraian95 a întrebat:

Cat costa vopsirea totala a unui logan in negru metalizat? ( nu am timp sa intreb altundeva pentru ca sunt ocupat cu admiterea )

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Undeva la 4000 ron daca vrei ceva profesionist

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Minim 1500lei. Depinde la cine mergi, ce materiale decideti sa folositi, ce implica manopera...
Mare atentie insa, negru lucios (metalizat-nemetalizat) este cea mai pretentioasa vopsea, daca vopsitorul nu stie sa dea lacul, o sa iasa ca un caine plouat. Pe negru se vad si cele mai mici greseli.

| DenisIonut01 a răspuns:

2000-2500 lei