| tyglkergbv a întrebat:

Cat credeti ca prinde maxim o skoda rapid din 2014, 150k km, 1.6 tdi cu 77 cai putere? si merita 5000 euro pe ea?

Răspuns Câştigător
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Vezi ca aia 77 nu sunt cai ci probabil KW, fiindca nu exista 1.6 tdi de 77cp dar exista de 105cp= 77kw. prinde 190km/h scrie pe auto data. ma indoiesc ca are doar 150. 000km totusi la 5000 euro.

| tyglkergbv explică (pentru ClaudiuM1997):

Carvertical spune ca nu are km dati inapoi si nici accidente

| ClaudiuM1997 a răspuns (pentru tyglkergbv):

Oricum iti sugerez sa mergi cu un mecanic acolo sa o verifice bine. ar putea sa fie masina buna. Bafta!